Vyhledávání

Ubytování chaty Slovácko

Ubytování
úschovna kol a lyží-na chodbě, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, nejbližší koupání: 5 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
krásné prostředí, absolutní klid,soukromí

Ubytování chaty Slovácko

Chata Ve vinohradě U Frantika

27.8. - 3.9.2022
Bukovany
Hodonín
Slovácko

 
8 904 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany od prověřeného majitele v týdnu od 27.8. do 3.9.2022. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Slovácko, v oblasti Hodonín, Bukovany v rekreační chatě Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022. Začátek rekreace je za 97 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany levně, aktuálně v ceně 8904,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 48 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-na chodbě, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, nejbližší koupání: 5 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
krásné prostředí, absolutní klid,soukromí

Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany - Ubytování chaty Slovácko

Chata Ve vinohradě U Frantika

3.9. - 10.9.2022
Bukovany
Hodonín
Slovácko

 
7 903 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany v týdnu od 3.9. do 10.9.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Slovácko, v oblasti Hodonín, Bukovany v rekreační chatě Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. září 2022 do soboty 10. září 2022. Začátek pobytu je za 104 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany levně, aktuálně v ceně 7903,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 48 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Ve vinohradě U Frantika - Bukovany 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.


Zobrazeno 1-2 z celkem 2 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování chaty Slovácko 2022. Prověřené chaty Slovácko. Rezervace pobytu online. Volné termíny ubytování 2022. Ubytování chaty Slovácko.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu ani chatku v regionu Slovácko? Zkuste si pronajmout chatu nebo chalupu v celé ČR na chaty a chalupy k pronájmu nebo si vybírejte pouze z chalup v Česku na ubytování chalupy.

Máte zájem o jiné regiony v Česku? Zkuste třeba levné ubytování v oblíbených regionech ČR:

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Slovácko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Slovácko. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Slovácko.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© ubytovanichaty.cz 2022, všechna práva vyhrazena.