Vyhledávání

Chaty k pronájmu v červenci

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-garáž, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 6 km, nejbližší obchod s potravinami: 6 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 12 km.

Nejnovější recenze
Krásná chata, příjemný majitel a velmi krásné okolí včetně domácích zvířat v sousedství.

Chaty k pronájmu v červenci

Chalupa Šumavská chata

1.7. - 8.7.2023
Volary
Prachatice
Šumava

 
48 923 Kč

Pronájem rekreační chaty Chalupa Šumavská chata - Volary od prověřeného majitele v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Prachatice, Volary v rekreační luxusní chatě Chalupa Šumavská chata - Volary. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek rekreace je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chalupa Šumavská chata - Volary, aktuálně v ceně 48923,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 2 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chalupa Šumavská chata - Volary 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Venkovní bazén, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 100 m, nejbližší lyžování: 1 km.

Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou - v červenci

Chata Depandance Pod Lipami

1.7. - 8.7.2023
Rokytnice nad Jizerou
Semily
Krkonoše

 
59 325 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Rokytnice nad Jizerou v rekreační luxusní chatě Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek pobytu je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Depandance Pod Lipami - Rokytnice nad Jizerou, aktuálně v ceně 59325,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
úschovna kol a lyží-Ano přímo na chatě, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 700 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 800 m, nejbližší lyžování: 1 km.

Nejnovější recenze
Byl tam klid a soukromí ??

Chata  - Horní Bečva - v červenci

Chata

1.7. - 8.7.2023
Horní Bečva
Vsetín
Valašsko

 
11 536 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata - Horní Bečva od prověřeného majitele v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Horní Bečva v rekreační chatě Chata - Horní Bečva. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek rekreace je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata - Horní Bečva levně, aktuálně v ceně 11536,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 6 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata - Horní Bečva 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, venkovní posezení, televize, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, nejbližší koupání: 3 km, nejbližší lyžování: 200 m.

Chata Penzion Union Harrachov - Harrachov - v červenci

Chata Penzion Union Harrachov

1.7. - 8.7.2023
Harrachov
Semily
Krkonoše

 
74 123 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Penzion Union Harrachov - Harrachov v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Semily, Harrachov v rekreační luxusní chatě Chata Penzion Union Harrachov - Harrachov v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek pobytu je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Penzion Union Harrachov - Harrachov, aktuálně v ceně 74123,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 2 km, nejbližší obchod s potravinami: 2 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 33 km.

Chata Xa-Inu - Sedliště - v červenci

Chata Xa-Inu

1.7. - 8.7.2023
Sedliště
Jičín
Český ráj

 
22 400 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Xa-Inu - Sedliště od prověřeného majitele v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka tuzemské luxusní letní dovolené v ČR v lokalitě Český ráj, v oblasti Jičín, Sedliště v rekreační luxusní chatě Chata Xa-Inu - Sedliště. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek rekreace je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Xa-Inu - Sedliště levně, aktuálně v ceně 22400,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Xa-Inu - Sedliště 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Chata Hela - Dolní Moravice - v červenci

Chata Hela

1.7. - 8.7.2023
Dolní Moravice
Bruntál
Jeseníky

 
15 449 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Hela - Dolní Moravice v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Dolní Moravice v rekreační chatě Chata Hela - Dolní Moravice v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek pobytu je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Hela - Dolní Moravice levně, aktuálně v ceně 15449,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 400 m, nejbližší obchod s potravinami: 4 km, nejbližší koupání: 1,30 km.

Chata Nad Jindřišským údolím - Rodvínov - v červenci

Chata Nad Jindřišským údolím

1.7. - 8.7.2023
Rodvínov
Jindřichův Hradec
Jižní Čechy

 
11 900 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Nad Jindřišským údolím - Rodvínov od prověřeného majitele v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Jižní Čechy, v oblasti Jindřichův Hradec, Rodvínov v rekreační chatě Chata Nad Jindřišským údolím - Rodvínov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek rekreace je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Nad Jindřišským údolím - Rodvínov levně, aktuálně v ceně 11900,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Nad Jindřišským údolím - Rodvínov 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Chata Přestavlky - Slapy - v červenci

Chata Přestavlky

1.7. - 8.7.2023
Slapy
Praha-západ
Slapy, Orlík a okolí

 
13 902 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Přestavlky - Slapy v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v oblasti Praha-západ, Slapy v rekreační chatě Chata Přestavlky - Slapy v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek pobytu je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Přestavlky - Slapy levně, aktuálně v ceně 13902,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Chata Oáza klidu - Brumov-Bylnice - v červenci

Chata Oáza klidu

1.7. - 8.7.2023
Brumov-Bylnice
Zlín
Bílé Karpaty

 
16 394 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Oáza klidu - Brumov-Bylnice od prověřeného majitele v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka tuzemské letní dovolené v ČR v lokalitě Bílé Karpaty, v oblasti Zlín, Brumov-Bylnice v rekreační chatě Chata Oáza klidu - Brumov-Bylnice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek rekreace je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Oáza klidu - Brumov-Bylnice levně, aktuálně v ceně 16394,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování v létě jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Chata Hvězdička - Hlinná - v červenci

Chata Hvězdička

1.7. - 8.7.2023
Hlinná
Litoměřice
České středohoří

 
12 313 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Hvězdička - Hlinná v týdnu od 1.7. do 8.7.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě České středohoří, v oblasti Litoměřice, Hlinná v rekreační chatě Chata Hvězdička - Hlinná v létě. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023. Začátek pobytu je za 280 dní. Jedná se o letní First Minute dovolenou v objektu Chata Hvězdička - Hlinná levně, aktuálně v ceně 12313,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.


Zobrazeno 1-10 z celkem 418 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© ubytovanichaty.cz 2022, všechna práva vyhrazena.