Vyhledávání

Chaty k pronájmu v září

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 800 m, ubytování přímo u vody, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chaty k pronájmu v září

Chata Vrchlabí

2.9. - 9.9.2023
Vrchlabí
Trutnov
Krkonoše

 
14 707 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Vrchlabí - Vrchlabí od prověřeného majitele v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Vrchlabí v rekreační chatě Chata Vrchlabí - Vrchlabí. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek rekreace je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Vrchlabí - Vrchlabí levně, aktuálně v ceně 14707,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Vrchlabí - Vrchlabí 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, nejbližší koupání: 7 km, nejbližší lyžování: 800 m.

Nejnovější recenze
Kompletně vybavená kuchyň

Chata Šumava - Hojsova Stráž - v září

Chata Šumava

2.9. - 9.9.2023
Hojsova Stráž
Klatovy
Šumava

 
1 960 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Šumava - Hojsova Stráž v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Šumava, v oblasti Klatovy, Hojsova Stráž v rekreační chatě Chata Šumava - Hojsova Stráž na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek pobytu je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Šumava - Hojsova Stráž levně, aktuálně v ceně 1960,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 3 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Šumava - Hojsova Stráž 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 0,08 km, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 20 km.

Chata U Bukovanského mlýna - Bukovany - v září

Chata U Bukovanského mlýna

2.9. - 9.9.2023
Bukovany
Hodonín
Slovácko

 
8 400 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata U Bukovanského mlýna - Bukovany od prověřeného majitele v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Slovácko, v oblasti Hodonín, Bukovany v rekreační chatě Chata U Bukovanského mlýna - Bukovany. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek rekreace je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata U Bukovanského mlýna - Bukovany levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 33 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata U Bukovanského mlýna - Bukovany 47 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 700 m, nejbližší koupání: 1,50 km, nejbližší lyžování: 3 km.

Chata Losové - Huslenky - v září

Chata Losové

2.9. - 9.9.2023
Huslenky
Vsetín
Valašsko

 
9 492 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Losové - Huslenky v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Vsetín, Huslenky v rekreační chatě Chata Losové - Huslenky na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek pobytu je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Losové - Huslenky levně, aktuálně v ceně 9492,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 86 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Losové - Huslenky 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 1,50 km.

Chata Stráženka - Vrchlabí - v září

Chata Stráženka

2.9. - 9.9.2023
Vrchlabí
Trutnov
Krkonoše

 
13 006 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Stráženka - Vrchlabí od prověřeného majitele v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Krkonoše, v oblasti Trutnov, Vrchlabí v rekreační chatě Chata Stráženka - Vrchlabí. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek rekreace je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Stráženka - Vrchlabí levně, aktuálně v ceně 13006,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 24 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Stráženka - Vrchlabí 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 100 m, nejbližší obchod s potravinami: 0,02 km, nejbližší koupání: 8 km, nejbližší lyžování: 400 m.

Nejnovější recenze
možnost vyřízení pobytu i v den násturu (tentýž den)

Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou - v září

Chata Malíkovi

2.9. - 9.9.2023
Loučná nad Desnou
Šumperk
Jeseníky

 
9 884 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Šumperk, Loučná nad Desnou v rekreační chatě Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek pobytu je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou levně, aktuálně v ceně 9884,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 5 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou 43 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-garáž, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 7 km, nejbližší obchod s potravinami: 1,50 km, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 2 km.

Nejnovější recenze
Pohodový pobyt, příjemný majitel

Chata V Krůžkoch - Tichov - v září

Chata V Krůžkoch

2.9. - 9.9.2023
Tichov
Zlín
Valašsko

 
9 814 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata V Krůžkoch - Tichov od prověřeného majitele v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Valašsko, v oblasti Zlín, Tichov v rekreační chatě Chata V Krůžkoch - Tichov. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek rekreace je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata V Krůžkoch - Tichov levně, aktuálně v ceně 9814,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 58 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata V Krůžkoch - Tichov 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1,50 km, nejbližší obchod s potravinami: 8 km, nejbližší koupání: 1,50 km, nejbližší lyžování: 2 km.

Nejnovější recenze
Perfektní lokalita, skvěle vybavená chata včetně veškerého zázemí a velké zahrady..

Chata Pod Mikulčákem - Vápenice - v září

Chata Pod Mikulčákem

2.9. - 9.9.2023
Vápenice
Uherské Hradiště
Bílé Karpaty

 
25 403 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Pod Mikulčákem - Vápenice v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Bílé Karpaty, v oblasti Uherské Hradiště, Vápenice v rekreační luxusní chatě Chata Pod Mikulčákem - Vápenice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek pobytu je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Pod Mikulčákem - Vápenice, aktuálně v ceně 25403,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 10 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Pod Mikulčákem - Vápenice 48 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 300 m, nejbližší obchod s potravinami: 300 m, nejbližší koupání: 1 km, nejbližší lyžování: 2 km.

Nejnovější recenze
Pobyt byl úžasný, byli jsme moc spokojení??

Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora - v září

Chata Chata Andělka

2.9. - 9.9.2023
Andělská Hora
Bruntál
Jeseníky

 
15 295 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora od prověřeného majitele v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Jeseníky, v oblasti Bruntál, Andělská Hora v rekreační chatě Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek rekreace je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora levně, aktuálně v ceně 15295,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 9 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 200 m, nejbližší obchod s potravinami: 200 m, ubytování přímo u vody, nejbližší lyžování: 100 m.

Nejnovější recenze
Krásná příroda, krásný srub, čisto, naprosté soukromí a klid.

Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem - v září

Chata Srub Kraličák

2.9. - 9.9.2023
Staré Město pod Sněžníkem
Šumperk
Králický Sněžník

 
23 534 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem v týdnu od 2.9. do 9.9.2023. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Králický Sněžník, v oblasti Šumperk, Staré Město pod Sněžníkem v rekreační luxusní chatě Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. září 2023 do soboty 9. září 2023. Začátek pobytu je za 343 dní. Jedná se o podzimní First Minute dovolenou v objektu Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem levně, aktuálně v ceně 23534,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.


Zobrazeno 1-10 z celkem 87 nalezených termínů

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© ubytovanichaty.cz 2022, všechna práva vyhrazena.