Vyhledávání

Ubytování chaty Vysočina

Ubytování
Vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 5 km, nejbližší obchod s potravinami: 2,50 km, nejbližší koupání: 5 km.

Nejnovější recenze


Ubytování chaty Vysočina

Chata Turovka

1.10. - 8.10.2022
Horní Cerekev
Pelhřimov
Vysočina

 
8 400 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Turovka - Horní Cerekev od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Pelhřimov, Horní Cerekev v rekreační chatě Chata Turovka - Horní Cerekev. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 7 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Turovka - Horní Cerekev levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 12 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Turovka - Horní Cerekev 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 3 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Klidné místo,vhodné na turistiku i cykloturistiku,dostupnost stravování,vše udržované v čistotě

Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle - Ubytování chaty Vysočina

Chata Rekreační zařízení Čeřínek

1.10. - 8.10.2022
Cejle
Jihlava
Vysočina

 
31 654 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku luxusní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Jihlava, Cejle v rekreační luxusní chatě Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 7 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle, aktuálně v ceně 31654,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 6 km, nejbližší obchod s potravinami: 6 km, nejbližší koupání: 800 m, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Krásné prostředí, naprostý klid, ubytování perfektní, majitel příjemný. Určitě se ještě někdy vrátíme!

Chata Květa - Útěchovice - Ubytování chaty Vysočina

Chata Květa

1.10. - 8.10.2022
Útěchovice
Pelhřimov
Vysočina

 
4 494 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Květa - Útěchovice od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Pelhřimov, Útěchovice v rekreační chatě Chata Květa - Útěchovice. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 7 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Květa - Útěchovice levně, aktuálně v ceně 4494,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 34 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Květa - Útěchovice 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-Uzamykatelná garáž u chaty , sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 5 km, nejbližší obchod s potravinami: 500 m, nejbližší koupání: 5 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Chata Dobřínsko - Dobřínsko - Ubytování chaty Vysočina

Chata Dobřínsko

1.10. - 8.10.2022
Dobřínsko
Znojmo
Vysočina

 
13 181 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Dobřínsko - Dobřínsko v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Znojmo, Dobřínsko v rekreační chatě Chata Dobřínsko - Dobřínsko na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek pobytu je za 7 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Dobřínsko - Dobřínsko levně, aktuálně v ceně 13181,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 7 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Dobřínsko - Dobřínsko 45 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 4 km, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, nejbližší koupání: 200 m, nejbližší lyžování: 20 km.

Chata Ivetka - Věž - Ubytování chaty Vysočina

Chata Ivetka

1.10. - 8.10.2022
Věž
Havlíčkův Brod
Vysočina

 
11 130 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Ivetka - Věž od prověřeného majitele v týdnu od 1.10. do 8.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Havlíčkův Brod, Věž v rekreační chatě Chata Ivetka - Věž. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října 2022 do soboty 8. října 2022. Začátek rekreace je za 7 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Ivetka - Věž levně, aktuálně v ceně 11130,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 4 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Ivetka - Věž 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
úschovna kol a lyží-Garáž, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 1 km, ubytování přímo u vody.

Chata Na Trnávce - Červená Řečice - Ubytování chaty Vysočina

Chata Na Trnávce

8.10. - 15.10.2022
Červená Řečice
Pelhřimov
Vysočina

 
11 116 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Na Trnávce - Červená Řečice v týdnu od 8.10. do 15.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Pelhřimov, Červená Řečice v rekreační chatě Chata Na Trnávce - Červená Řečice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022. Začátek pobytu je za 14 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Na Trnávce - Červená Řečice levně, aktuálně v ceně 11116,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Ubytování
Wifi internet zdarma, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1 km, nejbližší obchod s potravinami: 3 km, nejbližší koupání: 3 km, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Klidné místo,vhodné na turistiku i cykloturistiku,dostupnost stravování,vše udržované v čistotě

Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle - Ubytování chaty Vysočina

Chata Rekreační zařízení Čeřínek

8.10. - 15.10.2022
Cejle
Jihlava
Vysočina

 
31 654 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle od prověřeného majitele v týdnu od 8.10. do 15.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské luxusní podzimní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Jihlava, Cejle v rekreační luxusní chatě Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022. Začátek rekreace je za 14 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle, aktuálně v ceně 31654,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 1 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle 50 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 5 km, nejbližší obchod s potravinami: 2,50 km, nejbližší koupání: 5 km.

Nejnovější recenze


Chata Turovka - Horní Cerekev - Ubytování chaty Vysočina

Chata Turovka

8.10. - 15.10.2022
Horní Cerekev
Pelhřimov
Vysočina

 
8 400 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Turovka - Horní Cerekev v týdnu od 8.10. do 15.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Pelhřimov, Horní Cerekev v rekreační chatě Chata Turovka - Horní Cerekev na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022. Začátek pobytu je za 14 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Turovka - Horní Cerekev levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 12 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Turovka - Horní Cerekev 46 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.

Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic - Ubytování chaty Vysočina

Chata Hanička na Vysočině

8.10. - 15.10.2022
Jakubov u Moravských Budějovic
Třebíč
Vysočina

 
9 800 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic od prověřeného majitele v týdnu od 8.10. do 15.10.2022. Výhodná nabídka tuzemské podzimní dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Třebíč, Jakubov u Moravských Budějovic v rekreační chatě Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022. Začátek rekreace je za 14 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic levně, aktuálně v ceně 9800,- CZK, který si jednoduše zarezervujete online u Chata.cz. Na základě recenzí od 9 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu ubytovacího zařízení Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší ohodnocení). Doprava do objektu je vlastní dopravou - autem, karavanem, apod. Na Chata kromě levných rekreačních chat a chalup k pronájmu od majitele naleznete i katalog dalších nabídek rekreačního ubytování na podzim jako je pronájem luxusních chalup, oblíbené penziony, hotely a turistická střediska v celé ČR i na Slovensku. V nabídce naleznete také prodej dárkových poukazů na chaty a chalupy s ubytováním v soukromí.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Okolí
Nejbližší restaurace: 6 km, nejbližší obchod s potravinami: 6 km, nejbližší koupání: 800 m, ubytování na sjezdovce/u sjezdovky.

Nejnovější recenze
Krásné prostředí, naprostý klid, ubytování perfektní, majitel příjemný. Určitě se ještě někdy vrátíme!

Chata Květa - Útěchovice - Ubytování chaty Vysočina

Chata Květa

8.10. - 15.10.2022
Útěchovice
Pelhřimov
Vysočina

 
4 494 Kč

Pronájem rekreační chaty Chata Květa - Útěchovice v týdnu od 8.10. do 15.10.2022. Výhodná nabídka dovolené v Česku dovolené v ČR v lokalitě Vysočina, v oblasti Pelhřimov, Útěchovice v rekreační chatě Chata Květa - Útěchovice na podzim. Délka pobytu je 7 dní, respektive 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022. Začátek pobytu je za 14 dní. Jedná se o podzimní Last Minute dovolenou v objektu Chata Květa - Útěchovice levně, aktuálně v ceně 4494,- CZK, který si jednoduše zarezervujete levně online u Chata.cz, kde nalenete i další nádherné chaty a chatky k dlouhodobému pronájmu od jejich majitelů. Na základě recenzí od 34 návštěvníků je průměrné hodnocení pronájmu této chaty Chata Květa - Útěchovice 49 z 50 (0 je nejhorší zkušenost, 50 je nejlepší recenze). Doprava na chatu je vlastním autem nebo karavanem. Chata.cz nabízí kromě českých a slovenských chatek také prodej dárkových poukazů na pronájem ubytování.


Zobrazeno 1-10 z celkem 105 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování chaty Vysočina 2022/2023. Prověřené chaty Vysočina. Rezervace pobytu online. Volné termíny ubytování 2022/2023. Ubytování chaty Vysočina.

Nevybrali jste jste si žádnou chatu ani chatku v regionu Vysočina? Zkuste si pronajmout chatu nebo chalupu v celé ČR na chaty a chalupy k pronájmu nebo si vybírejte pouze z chalup v Česku na ubytování chalupy.

Máte zájem o jiné regiony v Česku? Zkuste třeba levné ubytování v oblíbených regionech ČR:

Vybírejte si jednoduše pronájem v chatě či chalupě v ČR podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Chaty a chalupy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu si můžete pronajmout pobyt v chatě nebo chalupě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci na chatě bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na chatě nebo chalupě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou chaty, hotely, penziony a další ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pronájem tzv. First Minute, kdy se rezervují nejlepší termíny. Rezervace pronájmu chat a chalup v dostatečném předstihu může být i levnější oproti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty Last Minute Vysočina, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na chatách a chalupách v ČR nejen pro seniory. V říjnu nastává v ČR další zklidnění díky snížené poptávce po pronájmech ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po pronájmech chalup a chat a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr volných ubytovacích a kapacit a termínů Vysočina. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat pronájem chaty nebo chalupy včas - First Minute Vysočina.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů
Copyright© ubytovanichaty.cz 2022, všechna práva vyhrazena.